Uniestozitiel Advantures in Tibia

March 27, 2007

Triangle tower quest

Filed under: Qpiec Marketman — uniestozitiel @ 7:40 pm

Dzięki Shadow Lord Fire zrobiłem dziś m.in. Triangle Tower quest. Screena niestety nie załącze, gdyż było gorąco ^^. Witch, Dwarf Geomancer, kilka DSów itp.. Ale loot jakis jest -> 2x small sapphires, dwarven ring i garlic necklace. No i troche xp wskoczyło ;-)
Garlic Necklace

March 25, 2007

Trip to Fibula

Filed under: Qpiec Marketman — uniestozitiel @ 11:11 pm

Fibula Tunnel
Wskoczylem na chwile na Tibulę Qpcem. Droga łatwa - na południe od Thais znajdujemy Fibula Tunnel i po przejściu go (krótki, 3 poziomy w sumie) jesteśmy na Fibuli. Tam na powierzchni wilki, wilki i wilki, więc jeśli ktoś lubi polować na wilki to można się wybrać, szczególnie że spotkałem tylko jednego gracza, który i tak łowił ryby. Spokój - “wieś spokojna, wieś wesoła” praktycznie ;-)
Podziemi nie zwiedzałem - klucz trzeba zakupić tam gdzie poszedłem, a że nie wziąłem gotówki..

Sell plate legs! ;-)

Filed under: Qpiec Marketman — uniestozitiel @ 2:22 pm

Qpiec sprzedaje plate legs - 300gp, przy większych ilościach (3+) - po 200gp. Zapraszam do kupna, towar przedniej jakości, prosto z Dragonów. Można się targować, również barter!
Plate Legs

March 21, 2007

Dark-durega wystrychany

Filed under: Tibia — uniestozitiel @ 11:01 pm

Idziemy - Qpiec i Uni - z dragonów, Uni tacha lootbag warty ~6-8k, przy tym nieźle freezuje go. Dochodzimy do Venore, a tam kawałek za mostkiem Dark-durega sie doczepia i zrzuca zaadresowany parcelik pod most. Praktycznie nie ma tam dojścia, ale nie ma rzeczy niemożliwych dla Uniestozitiela ^^. Po chwili jest na dole już przy parcelu, Qpiec na górze czeka, ale ten Dark-durega ciągle kręci się w pobliżu i lampi. Po chwili chyba poszedł szukać Uni, bo gdzieś się zniknął. Wtedy szybki rzut parcela na mostek i przyłożenie do mailboxa wykonuje Qpiec. FO Dark-durega!

Newer Posts »

Powered by WordPress