Uniestozitiel Advantures in Tibia

Tibia

Archive for March, 2007

Triangle tower quest

27th March 2007

Dzięki Shadow Lord Fire zrobiłem dziś m.in. Triangle Tower quest. Screena niestety nie załącze, gdyż było gorąco ^^. Witch, Dwarf Geomancer, kilka DSów itp.. Ale loot jakis jest -> 2x small sapphires, dwarven ring i garlic necklace. No i troche xp wskoczyło ;-)
Garlic Necklace

Posted in Qpiec Marketman | No Comments »

Trip to Fibula

25th March 2007

Fibula Tunnel
Wskoczylem na chwile na Tibulę Qpcem. Droga łatwa - na południe od Thais znajdujemy Fibula Tunnel i po przejściu go (krótki, 3 poziomy w sumie) jesteśmy na Fibuli. Tam na powierzchni wilki, wilki i wilki, więc jeśli ktoś lubi polować na wilki to można się wybrać, szczególnie że spotkałem tylko jednego gracza, który i tak łowił ryby. Spokój - “wieś spokojna, wieś wesoła” praktycznie ;-)
Podziemi nie zwiedzałem - klucz trzeba zakupić tam gdzie poszedłem, a że nie wziąłem gotówki..

Posted in Qpiec Marketman | No Comments »

Sell plate legs! ;-)

25th March 2007

Qpiec sprzedaje plate legs - 300gp, przy większych ilościach (3+) - po 200gp. Zapraszam do kupna, towar przedniej jakości, prosto z Dragonów. Można się targować, również barter!
Plate Legs

Posted in Qpiec Marketman | Comments Off

Dark-durega wystrychany

21st March 2007

Idziemy - Qpiec i Uni - z dragonów, Uni tacha lootbag warty ~6-8k, przy tym nieźle freezuje go. Dochodzimy do Venore, a tam kawałek za mostkiem Dark-durega sie doczepia i zrzuca zaadresowany parcelik pod most. Praktycznie nie ma tam dojścia, ale nie ma rzeczy niemożliwych dla Uniestozitiela ^^. Po chwili jest na dole już przy parcelu, Qpiec na górze czeka, ale ten Dark-durega ciągle kręci się w pobliżu i lampi. Po chwili chyba poszedł szukać Uni, bo gdzieś się zniknął. Wtedy szybki rzut parcela na mostek i przyłożenie do mailboxa wykonuje Qpiec. FO Dark-durega!

Posted in Tibia | No Comments »